Nabór 2020/2021 - Potwierdzenie woli

Szanowni Państwo,

W związku z istniejącym stanem epidemii, istnieją dwie możliwe formy potwierdzania woli przez rodziców/ opiekunów, których dziecko zostało zakwalifikowane do przyjęcia w Przedszkolu nr 58:

1. przesłanie drogą elektroniczną skanu lub fotografii potwierdzenia woli, podpisanego oryginalnie przez osoby uprawnione na adres:

1. przekazanie oryginału potwierdzenia woli za pośrednictwem poczty na adres placówki:

Niecała 20

85-516 Bydgoszcz

Druk- „Potwierdzenie woli” znajduje się na stronie logowania kandydata, w zakładce Pliki do pobrania.

Potwierdzenie woli zgodnie z harmonogramem będzie możliwe

od dnia 17.04.2020 r. od godziny 12.00 do 24.04.2020 r. do godziny 16.00.

Więcej w tej kategorii: « Przerwa wakacyjna Opłaty »

Artykuły powiązane